Školení neziskových organizací 

1) jak na benefice, aby byly úspěšné?

Aneb nedělejte si večírek sami pro sebe! 

Kdo z nevládních organizací nepřemýšlel o uspořádání benefice? Co je to vlastně za nástroj a jak ho nejlépe uchopit? Co je k tomu vše zapotřebí? Na co nezapomenout, jak odhadnout rizika a hlavně – jak to udělat, aby byla akce skutečně úspěšná?

Prošli jsme si společně celý proces přípravy, realizace a vyhodnocení benefice. Jaké jsou možnosti a nástroje, jakou legislativu vést v patrnosti. Různé tipy, triky a vše potřebné, co nelze opomenout. Kdy je ta správná doba, jak vytipovat cílovou skupinu a jak vše komunikovat. Ve dvou skupinách jsme jednu benefici vymodelovali. 

"Jsem ráda, že jsem přišla. Maximálně přínosné. "
anonymní feedback

V současné době další školení neplánujeme. Můžeme Vám ovšem nabídnout individuální konzultaci Vámi vysněné či již plánované akce. Během konzultace probereme myšlenku, samotnou produkci, partnerství, PR či marketing. 

dejte mi vědět o INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI

2) NATÁČENÍ VIDEA A ZÁKLADY STŘIHU

Máte pocit, že by se vaší organizaci hodilo video? Chcete si vytvořit úvodní klip, medailonek organizace nebo sestřih akce? Ukážeme vám, co to obnáší, jak si můžete video sami vytvořit a k čemu všemu jej můžete použít. 

Cílem kurzu je získat představu a základní dovednosti k natočení jednoduchého videa pomocí dostupných zdrojů.

Kromě obecného školení vám nabízíme i soukromé konzultace vašich konkrétních nápadů a potřeb!

"Školení s HERO CLAN bylo skvělé, až nad mé očekávání. Jsem nadmíru spokojená. Poradili co a jak s videem. Stačí už se jen do toho pustit naplno a otevřít vrátka kreativitě."
anonymní feedback

MÁM ZÁJEM O ŠKOLENÍ / KONZULTACI