Účastnický poplatek a storno podmínky

Naše víkendové akce jsou cestou, jak se aktivně zapojit a přinášet změny tam, kde jsou nejvíce potřeba. Víme, že jednou z nejvzácnějších komodit, co můžeš darovat, je Tvůj čas, kterého si moc vážíme. 
Za každou dobrovolnickou akcí stojí hodně času a spousta úkolů - od komunikace s neziskovou organizací, plánování a přípravy akce, hledání potřebného počtu dobrovolníků, přes domlouvání detailů jako jsou stravovací omezení, doprovodný program nebo plán B, až po koordinaci dobrovolníků na místě a zajištění hladkého průběhu. Přípravy dobrovolnických akcí jsou pro koordinátorku Janu celoroční práce a z toho důvodu by to nebylo možné bez účastnického poplatku. Tvůj účastnický poplatek nám umožňuje dělat naši práci!

Víkendovky se snažíme dělat přístupné všem. Výši poplatku si zvol podle svých možností a lásky k nám.

  • 200 Kč ~ Minimum Tento základní poplatek umožňuje účast na našich akcích, i když nepokrývá poměrnou část nákladů spojených s jejich organizací. Chápeme ale, pokud si nemůžeš dovolit zaslat vyšší částku. I tak jsme za Tvou pomoc moc vděčni a těšíme se na Tvou účast! Pokud je i poplatek 200 Kč mimo Tvé možnosti, ozvi se naší koordinátorce Janě na jana@heroclan.cz a něco vymyslíte. 
  • 400 Kč ~ Zlatá střední cesta Tato částka pokrývá základní náklady spojené s organizací víkendovky. Děkujeme, že jsi v tom s námi!
  • 600 Kč a více ~ Podpora Touto částkou podpoříš víkendovky i celý HERO CLAN, abychom mohli své aktivity dále rozvíjet. Vážíme si toho, že vidíš v naší práci smysl.

INSTRUKCE K PLATBĚ

  • Po odeslání přihlášky na konkrétní dobrovolnickou akci zašli účastnický poplatek na níže uvedené číslo účtu.
  • Poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 5 pracovních dnů od obdržení Tvé přihlášky.
  • Pokud poplatek v této lhůtě neobdržíme, přihláška bude neplatná a Tvé místo nabídneme jinému dobrovolníkovi.
  • Číslo účtu: 9993997001/5500
  • Do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno a název akce, na kterou se hlásíš, abychom platbu mohli správně spárovat s přihláškou!

STORNO PODMÍNKY

Nezisková organizace počítá s naší pomocí a pokud nedorazí potřebný počet pomocníků, nepodaří se nám vykonat naplánovanou práci. 

  • Pokud svou účast zrušíš 6 a více dní před akcí, máš nárok na vrácení 100 % poplatku. Pokud nebudeš vrácení poplatku vyžadovat, využijeme Tvůj dar na činnost naší organizace. Děkujeme!
  • Pokud svou účast zrušíš 5 a méně dní před akcí, vrácení poplatku bohužel už není možné.  

Děkujeme za pochopení.