Jednotlivec

Chceš pomoct dobré věci? Zjišťujeme, koho neziskové organizace právě potřebují. Pokud tebe, ozveme se. Sám se rozhodneš, jestli do toho jdeš. Přidej se do klanu.

Neziskovka

Hledáte expertního dobrovolníka nebo odbornou konzultaci? Můžeme hledat mezi našimi hrdiny. Ozvěte se, rádi vám pomůžeme.
Ulovte si hrdinu.

Firma

Hledáme partnery, se kterými potáhneme za jeden provaz.  Podpořte nás nebo se ozvěte s odpovědným projektem, který vám leží v hlavě.
Spojte se s námi.

717

hrdinů 

132

propojení 

5

realizovaných projektů 

Pomáháme neziskovkám

Tvoříme databázi (čti klan) expertních dobrovolníků (čti hrdinů).

Hero Hunters oslovují hrdiny s konkrétními nabídkami spolupráce s neziskovými organizacemi. Hlídají zadání, realizaci a o obě strany pečují.

Staň se hrdinou pro konkrétní neziskovku! 

aktuálně z Facebooku

MÁME RADOST / Naši hrdinové nepomáhají neziskovkám jenom svojí prací. Přinášejí často i radost, novou energii a motivaci. / Děkujeme, že vás máme!

JSME V KLUBU / Stali jsme se členem Asociace společenské odpovědnosti. Díky tomu budeme v letošním roce ještě blíže neziskovkám a nejnovějším trendům v CSR. Jedeme! A vy spolu s námi 🙂…

BYLA TO JÍZDA / V loňském roce jsme si to s vámi náramně užily, děkujeme vám za to! Však si to přečtěte sami. 🔝Přes 500 nově zapsaných hrdinů. 🔝Více než 100 z nich jsme propojili s neziskovými…

pomohli jsme

partneři

napsali o nás