Neziskovka

HLEDÁTE expertního dobrovolníka PRO SVOJI NEZISKOVKU?


HERO CLAN je takových hrdinů ochotných jednorázově pomoci neziskovým organizacím a projektům plný.

Hero Hunters oslovují hrdiny na základě vašich požadavků. Hrdinové dobrovolníci mají možnost se rozhodnout, jestli mají na pomoc dostatek času a jestli je konkrétní téma zajímá. Díky tomu jsou do práce nadšení, dělají ji s radostí a včas.

Vyplňte formulář a nechte si ulovit svého hrdinu!

Jedinou podmínkou pro získání hrdiny je příslib, že nám poskytnete zpětnou vazbu informující o průběhu spolupráce i jejím výsledku a zašlete nám odkaz na webové stránky či sociální sítě organizace, kde jste sdíleli naše služby.

Omlouváme se, ale aktuálně máme rozpracovaných mnoho požadavků a kapacity nás i hrdinů jsou plně vytíženy. K novým požadavkům se dostaneme nejdříve za týden či o chloupek déle. Děkujeme za pochopení.

Např. Návrh letáčku
Pokuste se požadavek i dovednosti hrdiny, které hledáte, co nejvíce popsat. Např. Sháníme grafika, který nám vytvoří A4 letáček na náš benefiční koncert plánovaný na druhou půlku srpna. K akci nemáme zatím žádný vizuál, texty však ano.
Hrdinové jsou připraveni na jednorázové a krátkodobé spolupráce.

hledáte pomoc s manuální prací?

Jsme tu přesně pro vás a přiložíme ruku k dílu! Pořádáme víkendové dobrovolnické mise, které vaší organizaci poskytnou energickou podporu v úkolech, na které byste jinak neměli čas, a umožní vám plně se soustředit na vaše hlavní cíle. Naši dobrovolníci mohou pomoci s širokou škálou aktivit - od malování stěn, stavění plotu, úklidu prostor, oprav až po zahradnické práce a další.

Ušetříme vám čas, energii a finanční prostředky, abyste se mohli naplno věnovat svému hlavnímu poslání.

Jak taková víkendovka přesně probíhá a co je na ni potřeba se dočtete zde.

Ozvěte se naší koordinátorce Janě Valouchové, která vám předá bližší informace a naplánuje vaši první víkendovku.

jana@heroclan.cz

PLÁNUJETE benefiční akci?

Můžeme vám pomoci. Víme jak produkovat benefice, aby byly úspěšné. Poskytujeme konzultace, při kterých probereme myšlenku, samotnou produkci, partnerství, PR či marketing. 
Ozvěte se Veronice.

veronika@heroclan.cz
+420 607 218 808